Будуємо інновації

У 2013 році у складі інфраструктури житлового кварталу бізнес-класу «Новопечерські Липки» був офіційно відкритий спортивно-оздоровчий комплекс для всієї родини GYMMAXX.  

GYMMAXX - це нове покоління спортивних клубів, який складається з декількох великих зон, які доповнюють одна одну й створюють спортивну екосистему для людей абсолютно різного віку.

У першій черзі клубу, на трьох поверхах спортивного комплексу, зібрано найсучасніше обладнання для занять різними видами спорту, цілий комплекс послуг для справжнього релаксу і передові методики для дитячого розвитку. Друга черга - це SPA комплекс для всієї родини, в якому розміщені: російська лазня, арома -сауни, хаммам, а також корти для сквошу, падл-тенісу і бадмінтону, футбольне поле, яке легко трансформується в баскетбольні та волейбольні майданчики, фітнес-студії і тренажерний зал. Літня зона для відпочинку під відкритим небом з басейнами для дітей та дорослих, майданчиком для функціональних тренувань і професійними біговими доріжками, доповнює другу чергу GYMMAXX і дарує ряд переваг як жителям кварталу «Новопечерські Липки», так і гостям ЖК.

Всі черги клубу включають ресторани з європейською кухнею, фітнес-бари та професійні салони краси.

Сьогодні GYMMAXX - це не просто фітнес-центр, це територія для відпочинку всієї сім'ї, місце, де можна розслабитися, набратися сил і весело провести час зі своїми друзями.

Загальна територія клубу на сьогоднішній день складає 18 000 кв. метрів. Клуб одночасно може прийняти понад 1000 клієнтів. Для зручності гостей клубу побудований підземний паркінг, доступ до якого забезпечений в будь-який час роботи клубу, з 7.00 до 23.00.

Переваги спортивного комплексу GYMMAXX:

  • зручне розташування;
  • безкоштовний підземний паркінг;
  • кращий тренерський склад;
  • вперше в Києві: унікальне поєднання новітнього обладнання для тренажерного залу від кращих світових брендів;
  • понад 400 групових занять в місяць;
  • майстер-класи та семінари від відомих спортсменів та інструкторів з усього світу;
  • ефективне використання природних сезонів для сервісів клубу;
  • спортивна і оздоровча «екосистема», яка включає весь спектр найбільш затребуваних на сьогоднішній день послуг;
  • різноманітність клієнтських програм.
Місцезнаходження

Вул. Драгомирова, 9А
м. Київ
http://gymmaxx.com/

Характеристики

Загальна площа проекту-18 000 кв. м.
Підземний паркінг - 1 000 м/місць.

Стадія реалізації

Проект реалізований