Переваги
ЛОКАЦІЯ
в кварталі Новопечерські Липки
ПАРКІНГ
Власний місткий
ФІТНЕС
більше 20 напрямків
ІГРОВІ ВИДИ СПОРТУ
арени та майданчики
SPA&BEAUTY
професійний догляд
WELLNESS
комплексний підхід

Спортивно-оздоровчий комплекс GYMMAXX є частиною житлового кварталу бізнес-класу Новопечерські Липки й одним із ключових об’єктів інфраструктури ЖК. GYMMAXX – це нове покоління спортивних клубів, який складається з декількох великих зон, які доповнюють одна одну й створюють спортивну екосистему для людей абсолютно різного віку.

У першій черзі клубу, на трьох поверхах спортивного комплексу, зібрано найсучасніше обладнання для занять різними видами спорту, цілий комплекс послуг для справжнього релаксу і передові методики для дитячого розвитку. Друга черга – це SPA комплекс для всієї родини, в якому розміщені: російська лазня, арома -сауни, хаммам, а також корти для сквошу, падл-тенісу і бадмінтону, футбольне поле, яке легко трансформується в баскетбольні та волейбольні майданчики, фітнес-студії і тренажерний зал. Літня зона для відпочинку під відкритим небом з басейнами для дітей та дорослих, майданчиком для функціональних тренувань і професійними біговими доріжками, доповнює другу чергу GYMMAXX і дарує ряд переваг як жителям кварталу Новопечерські Липки, так і гостям ЖК.

Всі черги клубу включають ресторани з європейською кухнею, фітнес-бари та професійні салони краси.

Сьогодні GYMMAXX – це не просто фітнес-центр, це територія для відпочинку всієї сім’ї, місце, де можна розслабитися, набратися сил і весело провести час зі своїми друзями. Клуб одночасно може прийняти понад 1000 клієнтів. Для зручності гостей клубу побудований підземний паркінг, доступ до якого є в будь-який час роботи клубу, з 7.00 до 23.00.

https://gymmaxx.com/

Характеристики
20 000 м²
площа
реалізований
статус проекту
власний
паркінг
14 000 м²
площа для тренувань у залах
2 000 м²
площа для тренувань open-air
1 000 м²
SPA-комплекс
Галерея проєкту

Адреса:

Вул. Драгомирова, 9А, м. Київ

+38 (044) 503-5-503

Показати на карті