Руководство City One Development - надежного застройщика жилых комплексов в Киеве и Украине

Місто моєї мрії – це простір, створений для життя.

Продумане, зрозуміле, зручне. Спроектоване так, щоб дати можливість мислити, взаємодіяти, творити. Будинок – це місце з якого відкривається вид на майбутнє.

Ми допомагаємо згадати, навіщо люди зібралися жити разом та об’єдналися в міста. Експерти з будівництва та інновацій, конструктори та інженери, архітектори та дизайнери – ми об’єднали команду експертів City One Development, щоб сформувати міський простір, наповнити його новою енергією.

Від квартири до будинку. Від будинку до кварталу. Ми зводимо не просто квадратні метри, а взаємини. Ставлення до простору, до часу, один до одного. Це і місця усамітнення, і можливість комунікації. Ми продумали всю інфраструктуру житлових комплексів так, щоб створити майданчик для ваших власних ідей. У наших житлових комплексах ви знайдете не просто затишок, але однодумців і партнерів.

Я впевнений, що справжня інновація можлива тільки в результаті спільних дій. City One Development метр за метром рухається до цієї мети. Ми створюємо майбутнє, а не просто будівлі.”

Валерій Кодецький

Президент компанії City One Development