City One Developmentбільше, ніж будівництво. Ми створюємо міське середовище.

Команда компанії розпочала свою діяльність на ринку країни більше 15 років тому, а в 2010 році була офіційно зареєстрована як City One Development.

Компанія надає повний комплекс послуг, забезпечуючи будівництво, розвиток, управління і реалізацію житлової та комерційної нерухомості в місті Києві.

Цінності

Люди
Інновації створюють люди. Компанія об’єднує команду висококваліфікованих спеціалістів, які не тільки вирішують завдання, але знаходять нові рішення та підходи в сфері девелопменту.
Інновації
City One Development застосовує сучасні технології, щоб зробити житлові комплекси столиці і комерційну нерухомість ще більш комфортними і зручними для їх власників.
Екологічність
Будь-яка архітектура - це простір для життя, тому собливо важливо, щоб всі матеріали, які в ній застосовані, були безпечними. В компанії дотримуються екологічних норм та обирають для проєктів тільки якісні матеріали.
Місія

Ми створюємо сучасний міський простір для того, щоб кожна людина, незалежно від віку та статі, змогла знайти в ньому те, що потрібно саме їй для комфортного життя, роботи та розвитку.

Принципи
01Створення міського простору

Ми створюємо міське середовище, яке приваблює людей, бізнес й задає стандарти якості на ринку. В наших проєктах зручно не тільки жити, але знаходити однодумців, парнерів та створювати нові комунікації.

02Людиноцентрична архітектура

Ми створюємо привітні та дружні простори, де кожна людина відчуває себе комфортно. Для кожного свого проекту ми розробляємо унікальну дизайн-концепцію, яка перетворює житлові квартали і комерційну нерухомість в міські центри тяжіння.

03Управління інноваціями

Забезпечуємо сталий розвиток середовища та об’єктів, які створюємо, впроваджуючи інновації на всіх етапах: від проектування, до обслуговування вже зданих в експлуатацію об’єктів.

Нагороди:
Номінація від International Property Awards 2017-2018 ЖК Бульвар Фонтанів.
15.09.2021
Девелопер Року 2018 від Будівельний Олімп
27.03.2018
Вибір року –ЖК Новопечерскі Липки від Realt Golden Key 2017
29.12.2017
ЖК Бульвар Фонтанів переможець Luxury LifeStyle Awards 2014
07.10.2017
Бульвар Фонтанів – переможець премії Europe Property Awards 2018
30.08.2014
ЖК Святобор – кращий ЖК для родини від Будівельний Олімп 2021
05.08.2012