Про компанію

City One Development – це більше ніж будівництво. Це створення міського середовища.

Команда компанії розпочала свою діяльність на ринку країни більше 10 років тому, а в 2010 році була офіційно зареєстрована як City One Development. Сьогодні девелоперська компанія надає повний комплекс послуг, забезпечуючи будівництво, розвиток, управління і реалізацію житлової та комерційної нерухомості в Києві та за кордоном.

City One Development об’єднує понад 150 професіоналів своєї справи, які працюють в проектуванні, розробці, реалізації та сервісному обслуговуванні девелоперських проектів.

У фокусі компанії – житлові комплекси під ключ та проекти комерційної нерухомості в Києві. Вже сьогодні створено понад 700 000 м2 площі для життя і роботи, а ще 569 341 м2 зводяться прямо зараз.

Для всіх проектів ми вибираємо таке розміщення, яке включає інфраструктурний потенціал розвитку, створює майбутнім власникам додаткові можливості для життя й бізнесу. City One Development – це бізнес, який стабільно розвивається та гарантує партнерам високий прибуток, зниження ризиків, можливість увійти в проект на різних стадіях його реалізації. Європейський рівень для нас не мета, а базова умова, вихідна точка з якої ми починаємо.

 

Місія

Ми завжди націлені створювати простори, наповнені життям. Команда City One Development впевнена, що архітектура допомагає моделювати взаємини між людьми. Ми створюємо будівлі, офісні й торгові центри, в яких можна не просто жити і працювати, але знаходити друзів, партнерів, однодумців.

Там, де більшість девелоперів вважають, що їхня місія виконана, ми продовжуємо рухатися далі, підтримуючи комфорт і після того, як об’єкт зданий. Нерухомість City One Development – це втілення ідеї світу, відкритого до взаємодій. Спираючись на передові технології і будівельні інновації, ми створюємо не просто квадратні метри житла, але майданчик для нових ідей і підходів, для справжнього повноцінного життя.

 

Цінності

Люди. Інновації не виникають самі собою. Їх створюють люди. Компанія об’єднує команду передових українських експертів, здатних не просто ефективно виконувати правила, але винаходити нові рішення та підвищувати стандарти якості. Саме в професіоналах ми бачимо нашу головну цінність. Збираючи кращих, ми можемо з упевненістю гарантувати максимальний результат.

Архітектура. City One Development вимогливо підходить і до функціональності, і до естетики архітектури у всіх наших проектах: новобудовах комфорт-класу  та  бізнес-класу, ЖК преміум-класу. Девелопер дотримується тільки концептуального підходу, тому кожен проект створюється з урахуванням навколишнього простору.

Інновації. City One Development застосовує сучасні технології, щоб зробити житлові комплекси столиці і комерційну нерухомість ще комфортніми і зручними для їх власників і орендарів. Інновації впроваджуються на етапі проектування, на етапі будівництва, а також після здачі об’єктів в експлуатацію. Безперервне поліпшення якості життя людей і створення інфраструктурної середовища – одна з ключових цінностей девелопера.

Екологічність. Будь-яка архітектура – це простір для життя і роботи. З огляду на те, як багато часу ми проводимо в цих місцях, особливо важливо, щоб всі матеріали були безпечними. City One Development використовує тільки екологічні рішення, дозволяючи майбутнім власникам нерухомості бути впевненими в своїй захищеності. Ми також ретельно працюємо з ландшафтом, створюючи ідеальний баланс присутності справжньої природи в місті.

 

Принципи

Діяльність девелоперської компанії City One Development заснована на наступних принципах:

Створення міського середовища. Ми комплексно розвиваємо території і ефективно вбудовуємо їх в міське середовище.

Архітектура переваг. Ми створюємо привітні та дружні простори, де кожна людина відчуває себе комфортно. Для кожного свого проекту ми розробляємо унікальну дизайн-концепцію, яка перетворює житлові квартали і комерційну нерухомість в архітектурні пам’ятки.

Центр тяжіння. Ми формуємо середовище, яке притягує людей, бізнеси, і задає стандарт якості ринку.

Управління інноваціями. Забезпечуємо сталий розвиток середовища та об’єктів, які створюємо, впроваджуючи інновації на всіх етапах: від проектування до обслуговування вже зданих в експлуатацію об’єктів.