Про компанію

City One Development – це більше ніж будівництво. Це створення міського середовища.

Команда компанії розпочала свою діяльність на ринку країни більше 10 років тому, а в 2010 році була офіційно зареєстрована як City One Development. Сьогодні девелоперська компанія надає повний комплекс послуг, забезпечуючи будівництво, розвиток, управління і реалізацію житлової та комерційної нерухомості в Києві та за кордоном.

У фокусі компанії – житлові комплекси з власною інфраструктурою та проекти комерційної нерухомості в Києві. Вже сьогодні створено понад 750 000 м2 площ для життя і роботи, а ще 550 000 м2 зводяться прямо зараз.

Для всіх проектів ми вибираємо таке розміщення, яке включає інфраструктурний потенціал розвитку, створює майбутнім власникам додаткові можливості для життя й бізнесу. City One Development – це бізнес, який стабільно розвивається та гарантує партнерам високий прибуток, зниження ризиків, можливість увійти в проект на різних стадіях його реалізації. Європейський рівень для нас не мета, а базова умова, з якої ми починаємо.

Місія:

Ми створюємо сучасний міський простір для того, щоб кожна людина, незалежно від віку та статі, змогла знайти в ньому те, що  потрібно саме їй для комфортного життя, роботи та розвитку.

Цінності:

Люди. Інновації не виникають самі собою. Їх створюють люди. Компанія об’єднує команду передових  експертів, здатних не просто ефективно виконувати завдання, але знаходити нові рішення. Саме в професіоналах ми бачимо нашу головну цінність. Збираючи кращих, ми можемо з упевненістю гарантувати максимально ефективний результат для наших клієнтів.

Інновації. City One Development застосовує сучасні технології та підходи, щоб зробити житлові комплекси столиці і комерційну нерухомість ще більш комфортними і зручними для їх власників й орендарів. 

Екологічність. Будь-яка архітектура – це простір для життя . З огляду на те, як багато часу ми проводимо в цих місцях, особливо важливо, щоб всі матеріали були безпечними. City One Development використовує тільки екологічні рішення та технології, що перевірені та є безпечними для людини. Ми також ретельно працюємо з ландшафтом, створюючи ідеальний баланс присутності природи у місті.

Принципи:

Створення міського простору.  Ми створюємо міське середовище, яке приваблює людей, бізнес й задає стандарти якості на ринку. 

Людиноцентрична архітектура. Ми створюємо привітні та дружні простори, де кожна людина відчуває себе комфортно. Для кожного свого проекту ми розробляємо унікальну дизайн-концепцію, яка перетворює житлові квартали і комерційну нерухомість в міські центри тяжіння.

Управління інноваціями. Забезпечуємо сталий розвиток середовища та об’єктів, які створюємо, впроваджуючи інновації на всіх етапах: від проектування, до обслуговування вже зданих в експлуатацію об’єктів.