Главная Про компанію Соціальна відповідальність

Соціальна відповідальність

Ми розуміємо свою відповідальність перед суспільством, а тому реалізовуємо тільки ті проекти, які розвивають місто в довгостроковій перспективі. До створення нового міського простору City One Development підходить комплексно. Ми не просто будуємо житлові комплекси бізнес-класу і комерційну нерухомість, а й соціальні об’єкти, що робить наші проекти зручними, дружніми для жителів і для міста в цілому.

Компанія дотримується міжнародних стандартів етичного ведення бізнесу, тому для реалізації проектів ми ретельно обираємо наших партнерів, які поділяють наш підхід й дотримуються тих самих стандартів. City One Development також особливу увагу приділяє і екологічному аспекту: від вибору території забудови, до використання безпечних матеріалів і забезпечення гармонійного балансу між природним середовищем і новою забудовою. Третина території в проектах компанії – це зелені зони.

 

Домога дітям
Домога дітям
Понад 10 років одним із ключових напрямків благодійної допомоги в компанії - є турбота про дітей, які залишились без батьківської опіки. Ми допомагаємо дітям з дитячих будинків та будинків сімейного типу для того, щоб розвиток та становлення таких дітей були гармонійним та всебічним.
Covid-19
Covid-19
Ми активно підтримуємо боротьбу із розповсюдження коронавірусної інфекції. З моменту розгортання пандемії в Україні, компанія допомогла столичним та обласним лікарням в обладнанні, медикаментах, засобах захисту та ПЦР тестах.
Екологія
Екологія
Ми приділяємо особливу увагу і екологічному аспекту: від вибору території забудови, до використання безпечних матеріалів і забезпечення гармонійного балансу між природним середовищем і новою забудовою. Третина території в проектах компанії – це зелені зони.