Будуємо інновації

Академія Щастя LeapKids - інноваційний садок повного дня на Печерську


Академія Щастя LeapKids - дошкільний навчальний заклад, абсолютно нового для України формату. Це інноваційний дитячий садочок повного дня, який був створений з думкою про сучасних дітей, про їх гармонійний розвиток та здоров'я. Академія Щастя LeapKids розміщена в кварталі бізнес-класу на Печерську «Новопечерські Липки» і є одним з важливих елементів інфраструктури цього ЖК.

LeapKids - перший в Україні проект, при будівництві якого застосовані найсучасніші енергоефективні рішення. Будівля обладнана сонячними батареями, за допомогою яких відбувається нагрів води і економія енергії. Завдяки системі «розумний будинок», є технічна можливість створювати в кожній групі дитсадка окрему кліматичну зону. У дитячому садку встановлена ​​система пасивного охолодження «холодна стеля». Обігрів приміщень для дітей відбувається за рахунок геотермального тепла землі - на території саду є 43 свердловини, які сходяться в технічне приміщення будівлі.

На сьогоднішній день, це перший і єдиний в Україні проект для дітей, який високотехнологічний, енергоеффективний та повністю відповідає всім європейським і вітчизняним стандартам дошкільного навчального закладу.

Переваги Академії Щастя LeapKids:

  • Сучасні методики навчання, в тому числі авторські
  • Двомовний простір (програма і викладачі British Counsil)
  • Біоекотехнологіі
  • Висока система безпеки
  • Здорове харчування
  • Сервіс та індивідуальний підхід до здоров'я дитини
  • Екозони на всій території саду
місцезнаходження

Вул. Драгомирова 11 Е,

ЖК «Новопечерські Липки»,

м. Київ
leapkids.com.ua

характеристики

Площа земельної ділянки: 5500 кв.м.
Загальна площа забудови: 3 458 кв.м.
Власна парковка
Кількість поверхів – 2
Территорія для прогулянок - 2 954 кв.м.
12 сонячних колекторів, 43 свердловини, забезпечуючі садок гарячою та холодною водою, що робить його незалежним від енергосистем міста.

Стадія реалізації

Зданий в експлуатацію
Повністю функціонує

Галерея проекту