Житловий комплекс компанії City One Development визнаний найкращим в Україні

10/10/2016

В столиці в рамках Всеукраїнського форуму з міської та заміської нерухомості відбулося нагородження переможців восьмого всеукраїнського конкурсу «Житло 2016».

Експертне журі конкурсу визначало кращі житлові комплекси та містечка, а також компанії, які володіють передовими технологіями, сприяють будівництву житла і розвитку ринку нерухомості України.

Житловий комплекс «Святобор», який реалізує девелоперська компанія City One Development, був визнаний журі «Найкращою новобудовою України в комфорт-класі»!

Визнання експертів ринку – це висока нагорода професійній діяльності компанії та її спеціалістів, підтвердження якості будівництва, успішності і затребуваності на ринку нерухомості, –  відзначив директор компанії City One Development Сергій Перчак.

Варто відзначити, що це не перша перемога проектів компанії City One Development. Серед переможців – ЖК «Бульвар Фонтанів», який неодноразово визнавався кращим комплексом України в еліт-класі, та дворазово здобув впевнену перемогу в номінації «Міська житлова нерухомість України» за результатами всеукраїнської премії за досягнення в сфері розкоші «LuxuryLifestyleAwards 2011», та «LuxuryLifestyleAwards 2014». В свою чергу ЖК «Святобор» ще на початку свого будівництва отримав відзнаку Шостого всеукраїнського незалежного конкурсу «Житло-2014», де був визнаний Найкращим проектом житлового комплексу України!