Роуд-шоу «Система Лобановського» – інноваційна виставка, об’єднуюча країну!

26/07/2016

16 липня 2016 р. відбулося відкриття нового футбольного сезону – на стадіоні «Чорноморець» (м. Одеса) за Суперкубок України боролися «Шахтар» і київське «Динамо».

Але цим свято справжнього футболу не обмежувалося, адже в парку Шевченка, поруч зі стадіоном, відкрилася експозиція Першого українського футбольного роуд-шоу «Система Лобановського».

Цей подарунок зробили спонсори Суперкубка – компанії UDP і City One Development  одеситам, які стали першими, хто побачив виставку такого формату в Україні. Роуд-шоу – це наочна демонстрація традицій та потенціалу українського футболу. Цей формат для нашої країни новий і незвичайний. Максимально технологічні та інтерактивні арт-об’єкти хоч і оповідають про минуле, але при цьому вказують на неминучий прорив в майбутнє.

Ідея роуд-шоу – об’єднати країну, в тому числі і футбольних фанатів різних клубів, легендарною особистістю – Валерієм Лобановським, який зробив величезний внесок у національний футбол.

Валерій Лобановський – найбільша фігура українського футболу всіх часів. Людина, пам’ять про якого об’єднує всіх справжніх поціновувачів спорту, – говорить директор компанії City One Development Сергій Перчак.

Ідея прогресу українського футболу була закладена в самій концепції roadshow. Не тільки футбол, але і всі інші сфери українського суспільства повинні змінюватися та вдосконалюватися. Розвиватися так, як це робив Валерій Васильович у своїй філософії гри.