Компанія City One Development стала головним спонсором UDP Суперкубку України 2016

14/07/2016

Місто Одеса зовсім скоро стане приймаючою стороною великого спортивного заходу –  Суперкубка України. В цьому році компанія City One Development стане головним спонсором цього спортивного змагання серед кращих футбольних команд країни – ФК “Динамо” і ФК “Шахтар”.

Рішення про спонсорство було прийнято швидко через схожість соціально-громадських місій компанії City One Development і Суперкубка України.

Ми вибрали слоган для Суперкубка, який звучить як об’єднання в ім’я перемоги. Ці слова як не можна точно передають філософію діяльності нашої компанії. Ми бачимо в футбол, в спорті, у котрого наіболешее кількість шанувальників і фанатів, інструмент, який може продемонструвати, що тільки в об’єднання наше майбутнє, - коментує директор City One Development Сергій Перчак.

Цьогорічний турнір повинен стати неймовірно емоційним та цікавим. Під час церемонії відкриття змагання, на стадіоні з’являться двоє маленьких дітей в національних костюмах. Дівчинка буде одягнута у вишиванку східного регіону країни, а хлопчик – у одяг з орнаментом, який притаманний західній частині України. Така пара нагадає, що Україна є цілісною державою, яку чекає неминуча перемога, успішне майбутнє та єдність!