Відбулося урочисте відкриття Академії щастя LeapKids

08/09/2017

4 вересня офіційно відкрила свої двері Академія щастя LeapKids – дошкільний освітній заклад повного дня абсолютно нового для України формату, що розташувався на територіі ЖК «Новопечерські Липки», на Печерську.

 

Освітній проект LeapKids об’єднує нові підходи у вихованні та розвитку дітей, прогресивні методики навчання, команду професійних педагогів, а також біоекотехнологічні та енергоефективні рішення в будівництві та плануванні простору. Але, незважаючи на різномаїття занять, ключовим підходом Академії є “право кожної дитини на щасливе дитинство”.

Всього Академія щастя LeapKids розрахована на 189 дітей: 12 груп по 15 чоловік в кожній. Половину дня маленькі студенти Академії проводять з україномовним вихователем , а іншу частину дня з англомовним. Тому навчання іноземній мові відбувається природньо та легко. Англомовний простір в Академії щастя створюється за спеціально розробленою методикою викладачів Британської Ради (British Council).

Коллектив LeapKids – вихователі, психологи, логопед, дієтолог, шеф-кухар, медичний персонал, технічне обслуговування та адміністрація – професіонали з великої літери, які люблять свою справу й не зупиняються у вдосконаленні своїх навичок. Так само в процесі роботи відбувається активний діалог: дитина-батьки-вихователь-психолог.

В садочку для дітей передбачене 5-разове харчування з екопродуктів та безлактозної молочної продукції за потребою. Окремо також передбачене й безглютенове й вегетаріанське меню. Після приготування на власній кухні садочку, кожний малюк отримує свою іжу в герметичному індивідуальному термобоксі, що унеможливлює контакт їжі з персоналом.

Створення таких закладів для підростаючого покоління українців це не данина моді, а вже необхідність. В цей проект ми з самого початку закладали надсучасну концепцію, новітні матеріально-технічні рішення та технології, цілеспрямовано працювали над створенням кращого, еталонного продукту на ринку. Дуже віримо, що як маленькі слухачі Академії, так і їх батьки, оцінять заклад нового формату , й звідси не захочеться йти додому) , – коментує директор девелоперської компанії повного циклу City One Development Сергій Перчак.