City One Development втілила в життя Академію щастя LEAPKIDS.

22/06/2017

15 червня відбувся День відкритих дверей в дитячому садку нового формату – Академії дошкільної освіти LeapKids, яка розміщена на території ЖК «Новопечерські Липки».

 

Вже на початку вересня цього року Академія щастя відкриє двері для своїх маленьких студентів. Девелопером проекту виступила компанія повного циклу City One Development, яка трохи більше ніж за 1,5 роки втілила в життя незвичайний і інноваційний, як з архітектурної точки зору, так і з інженерної, проект в Києві. Проект об’єднує нові методики розвитку і виховання дітей, команду прогресивних педагогів, а також біоекотехнологічні і енергоефективні рішення в будівництві та плануванні простору.

LeapKids – перший в Україні проект, при будівництві якого застосовані найсучасніші енергоефективні рішення. Будівля обладнана сонячними батареями, за допомогою яких відбувається нагрів води і економія енергії. Завдяки системі «розумний будинок», є технічна можливість створювати в кожній групі дитсадка окрему кліматичну зону. У дитячому садку встановлена система пасивного охолодження «холодна стеля», а також використовується геотермальне тепло землі – на території саду є 43 свердловини, які сходяться в технічне приміщення будівлі. За допомогою цього тепла відбувається обігрів приміщення, що дозволяє дитсадку бути повністю автономним від енергомереж міста.

LeapKids спочатку був задуманий як освітній проект принципово нового формату для країни. Проект, який зможе підняти систему дошкільного розвитку на більш високий рівень, задаючи нові стандарти. Цьому всіляко сприятимуть як інноваційна матеріально-технічна база, так і кращі світові практики навчання дошкільнят, які успішно впроваджені в програму розвитку дитини. Ми пишаємося, що під нашим професійним супроводом, цей проект зміг реалізуватися і надалі, впевнений, буде візитною карткою не тільки міста, а й країни, – коментує директор девелоперської компанії City One Development, Сергій Перчак.

Академія щастя має унікальні напрацювання, якими ми готові поділитися, для того щоб українська система дошкільної освіти відповідала світовим тенденціям виховання особистості. Ми виділяємо основні: технологічність і екологічність проекту, створення і впровадження спеціалізованих унікальних програм навчання дітей через ігрову діяльність, 3D-технології навчання, двомовне простір, 12 тематичних ігрових майданчиків, методики для розвитку «слабких сторін» дітей – все це в комплексі дає результат – відкриті двері для випускників дитсадка в будь-яку школу для продовження навчання, – розповіла керівник проекту LeapKids Хонората Маслов.

LeapKids готовий прийняти 192 дітей у віці від 2 до 6 років. Зараз в дитячому саду проходять останні підготовчі роботи до офіційного відкриття 4 вересня цього року. Триває запис дітей на 2017-2018 навчальний рік.