В ЖК «Новопечерські Липки» пройшов протипожежний тренінг.

04/12/2018

Метою навчань було відпрацювання заходів з гасіння умовної пожежі в одному з будинків ЖК. Після спрацьовування димових датчиків включилася автоматична звукова система оповіщення, система димовидалення та пожежогасіння. В ході навчань рятувальники відпрацювали навички евакуації постраждалих з верхніх поверхів будівлі за допомогою висотного підйомника.

За словами заступник начальника 1-ої пожежно-рятувальної частини Києва Олександра Рихліка, при виникненні пожежі навіть на 30 поверсі, пожежно-рятувальна служба знає  як діяти - саме для цього і проводяться подібні навчання з викликом таких автомобілів, що застосовуються особовим складом для гасіння загорянь на 30-х поверхах.

«Новопечерські Липки» вважаються одним з найбезпечніших місць для проживання в Києві. У кварталі впроваджені передові протипожежні рішення - житлові будинки та підземні паркінги оснащені сучасною системою оповіщення, пожежогасіння та димовидалення, а при будівництві фасадів використовувалися виключно негорючі матеріали, в числі яких і негорюча мінеральна вата », - зазначив представник житлового кварталу "Новопечерські Липки ", Дмитро Новіков.

Представники ГСЧС високо оцінили функціонуючу в ЖК протипожежну систему.

У свою чергу, керуюча компанія кварталу анонсувала, що такі тренінг-навчання стануть регулярними і дозволять підтримувати безпеку в ЖК й спрятимуть запобіганню позаштатних ситуацій у майбутньому.