Панорама на 360 градусів в лаунж-зоні преміального ЖК «Бульвар Фонтанів».

12/11/2018

12 листопада 2018 р. Київ. Днями в одному з найпрестижніших ЖК столиці «Бульвар Фонтанів» відкрила свої двері для мешканців комплексу та гостей дворівнева лаунж-зона на даху, яка розміщена на 16 поверсі однієї з будівель.Стильний дизайн інтер’єру від відомого дизайнера Вікторії Якуші, продумана зона для відпочинку, ділових зустрічей та сімейних свят від девелопера комплексу компанії Сity One Development , який запропонував своїм клієнтам додаткові можливості, не покидаючи межі ЖК, тепер у розпорядженні мешканців та гостей комплексу.

Відкриття зони відбулось у форматі презентації, на якій були представлені результати роботи по облаштуванню простору, а також були оголошені найближчі плани та можливості лаунж-зони. Гостям провели ознайомчу екскурсію, частували глінтвейном, а кухня ресторану, яка концептуально створена як  Open Kitchen – перетворилась на справжню сцену, де основними акторами стали професійні шеф-кухарі, які готували пригощання для гостей.

Родзинкою презентації стало знайомство відвідувачів з терасою під відкритим небом, яка функціонально облаштована для проведення барбекю  у теплий період року й дарує неповторний вид на історичний Печерськ.

Поверхом нижче розміщений кінотеатр, який розрахований на 15 гостей, які можуть не тільки дивитись улюблені фільми  на великому екрані, але й вболівати за улюблених спортсменів, співати караоке та занурюватись у світ відеоігр зі своїми друзями.

Про найменших відвідувачів тут теж подбали, продумавши територію для розваг та веселого відпочинку, яка працюватиме одночасно із іншими функціональними зонами для дорослих.

В багатофункціональному просторі лаунж-зони продуманий й конференц-зал, який дозволяє проводити ділові зустрічі на будь-якому рівні, надаючи сучасні технічні можливості та приватність. Лаунж-зону також можна орендувати під будь-яку особливу подію, обираючи як ту частину, яка відповідає  задуманому формату заходу, або ж орендувати все приміщення відразу.