City One Development – стратегічний партнер міжнародного наукового проекту по розвитку міського простору в Україні.

02/11/2018

29 жовтня науковій команді Каліфорнійського університету в Берклі для вивчення були передані дані про зміну території  міст та зелених зон України. Дані направляються у рамках спільного міжнародного наукового проекту з дослідження динаміки та результатів зміни територій міст та зелених зон України.  До дослідження залучені  команда фахівців Каліфорнійського університету в Берклі, експерти Міністерства екології та природних ресурсів України, студенти українських університетів,  молоді українські дослідники платформи «EnWirenment» . Стратегічним партнером даного міжнародного співробітництва в Україні стала девелоперська компанія повного циклу City One Development, яка надаватиме підтримку та технічні можливості для фактичного впровадження результатів роботи команди науковців у своїх проектах.

Попередньо інформація збиралася та аналізувалася Міністерством екології та природних ресурсів України, за співпрацею з адміністраціями міст України. До первинного аналізу та збору даних долучилися студенти і наукові співробітники українських  університетів.

Дані аналізуватимуть для виявлення реального стану екологічної та урбаністичної ситуації в Україні, а також для прогнозування потенційних ризиків і вживання необхідних заходів.

Під час дослідження українських даних у Каліфорнійському Університеті локальна інформація про зміну тенденцій розвитку територій, забудови та зелених зон буде порівняна із глобальними даними з наукових, статистичних, картографічних, космічних джерел американських та європейських космічних агенцій, про розвиток навколишнього середовища України та інших країн.

Це дасть змогу прослідкувати та виявити чітку та достовірну картину урбаністичної, кліматичної та екологічної ситуацій, а також взаємний вплив цих факторів.

Неприбутковий проект спрямований на інтеграцію науковців та дослідницьких груп до вияву реальних тенденцій розвитку міст та моделювання необхідних кроків для поліпшення ситуації. Студентські організації, українські університети матимуть змогу отримувати наукове підґрунтя для своїх проектів та долучитися до міжнародних досліджень.

Ірина Дронова, UC Berkeley, College of Environmental Design: «Була створена дослідницька група для вивчення тенденцій розвитку територій України та висвітлення залежності між урбаністичними, екологічними, кліматичними показниками. Опублікованими результатами досліджень можливо буде користуватись для розробки стратегій розвитку територій, забезпечуючи розуміння тенденцій у сферах екології, містобудування, збереження навколишнього середовища».

 

Інформація про проект на сайті:

http://enwirenment.com