Компания City One Development підтримала міжнародний Форум країн східної Европи та Азії у сфері нерухомості

25/11/2016

23-24 листопада 2016 року у Києві пройшов міжнародний Форум країн Східної Европи та Азії  у сфері нерухомості (EEA Real Esatate Forum 2016), який організовувала міжнародна профільна організація Europaproperty та «Український Клуб Нерухомості» (URE Club).

 

Компанія стала офіційним спонсором цього заходу,який об’єднав кращих практиків з країн регіону. В рамках форуму була організована Премія, яка визначила кращі комерційні та житлові  проекти, а також найбільш впливових девелоперів країн Східної Європи та Азії. Результати Премії були оголошені в останній день Форуму – 24 листопада.

Протягом 2 днів спікери з міжнародним досвідом реалізації девелоперських проектів ділились практичними кейсами, досвідом,  підводили підсумки за рік, що добігає кінця, прогнозували майбутні  тренди світового ринку нерухомості.

Сергій Перчак, директор девелоперської компанії City One Development  :

Для компанії підтримка EEA Real Esatate Forum  – це справа іміджу та репутації. Компанія зацікавлена в тісних партнерських стосунках з представниками Східної Європи та Азії, адже наші ринки, незважаючи на особливості кожного, мають подібні характеристики та перспективи. Україна має великий потенціал для розвитку  проектів з нерухомості, а також має досвідчених та професійних девелоперів, які можуть розвивати такі проекти й на території інших країн. Такий майданчик, як EEA Real Esatate Forum, цьому активно сприяє.