Девелопером року стала компанія City One Development

27/03/2018

Престижну нагороду та звання «Девелопер року 2018» було присуджено столичному девелоперу City One Development згідно оцінки щорічної професійної премії «Будівельний Олімп» 

 

Оцінювання учасників відбувалось за критеріями: лідерська позиція  в конкретному секторі будівельної галузі; високі фінансово-економічні показники, у тому числі їх позитивна динаміка; значні обсяги здійснення робіт; висока якість робіт та проектів; надійна ділова репутація та високий професійний авторитет.

Існуючий портфель проектів компанії та позитивна  репутація дозволили девелоперу стати кращим за оцінками професійної спільноти та отримати найвищий бал в оцінюванні.

Премія «Будівельний Олімп» проходить кожного року, тому для компанії стане додатковим викликом підтвердити звання і в наступному році, показавши такі самі високі результати своєї діяльності на ринку.

«Кожна галузева нагорода для нас – це ще один крок вперед й стимул для розвитку. Головна цінність для нашого бізнесу – це задоволені клієнти. Адже саме вони оцінюють рівень та якість наших проектів щоденно  і є постійними амбасадорами репутації компанії. Тісна взаємодія  та визнання від клієнтів  компанії, а також професійної спільноти – це дійсно показник успіху та правильної стратегії компанії »

– коментує менеджер зі зв’язків із громадськістю компанії City One Development Галина Мартиненко.