Вибір року –ЖК «Новопечерські Липки»

29/12/2017

Напередодні нового року один з проектів девелоперської компанії City One Development – житловий квартал «Новопечерські Липки»,  отримав знакову нагороду й був визнаний кращим жк бізнес-класу в рамках  галузевої премії Realt Golden Key 2017.

 

Оцінювали та визначали переможців шляхом он-лайн голосування користувачі он-лайн ресурсу realt.ua. Це народне визнання, що було підкріплене надійним іміджем девелопера кварталу, якісним сервісом та повною інфраструктурою, яка щомісячно наповнюється новими сервісами та можливості для мешканців жк.

Проект дійсно унікальний й знаковий для ринку. Це перший проект комплексної забудови у місті Києві, що поєднав у собі не тільки якісні квадратні метри для проживання, але розгалужену інфраструктуру, яка дозволяє реалізовувати всі життєво важливі потреби на території кварталу для дорослих та маленьких мешканців, людей похилого віку та тинейджерів. Ми вже 10 років розвиваємо цей проект й дійсно можемо пишатись результатами роботи, які щорічно підкріпляються новими нагородами та стабільним клієнтським вибором, –

коментує директор компанії City One Development Сергій Перчак.