Блог
18/12/2019

Чому ми обираємо принцип екосистеми для наших проектів

Сьогодні поняття «екосистема» проникає в усі сфери життя людини. Багато компаній світового рівня, розвиваючись, переходять на новий щабель - еволюціонують в екосистеми. Наприклад, такі компанії-гіганти, як Google, Amazon, Tencent і інші, зараз правильно буде називати не корпораціями, а саме екосистемами.

Під екосистемою в нерухомості ми розуміємо вдосконалену модель життя людини, яка дозволяє об'єднати в одне ціле різні за своєю суттю напрямки і сервіси, але, які підпорядковані єдиній ідеї - створити для людини комфортне середовище для роботи і життя.

Дані аналітичних досліджень дозволяють нам говорити про те, що принцип екосистеми незабаром стане дуже затребуваним трендом в нерухомості. У своїх проектах ми цей принцип активно реалізовуємо.І почали це робити ще в далекому 2006 році, працюючи над концепцією ЖК Новопечерські Липки.

Девелоперська компанія City One Development інвестор і девелопер ЖК бізнес-класу Новопечерські Липки, який був побудований і далі розвивається за принципом екосистемного підходу. Ми прагнемо створити не просто якісне, а й комфортний в усіх сенсах міський простір.

Щодня спілкуючись з нашими клієнтами ми бачимо, що їх споживчі переваги змінилися. Тепер покупець зацікавлений в покупці не просто житла, а міського простору. На перший план, в порівнянні з недалеким минулим, коли кількість квадратних метрів грала вирішальну роль, виходить якість нерухомості і середовище, в якій ця нерухомість знаходиться. Сучасний житель мегаполісу вибирає житло за принципом гармонійного поєднання «бізнес-життя-розвиток», де додаткові зручності, сервіси, а значить можливості - головні критерії вибору. Це чинники ми враховуємо в нашому екосистемному підході до проекту.

У сучасному світі все більше стираються межі між роботою та іншими складовими життя. Сучасна людина стала більше цінувати час для реалізації своїх завдань і потреб в межах середовища її проживання. В новобудовах бізнес-класу ми закладаємо площу під комерційні приміщення, спортивні та оздоровчі центри для людей різного віку, центри розвитку й освіти, а також сучасні рекреаційні зони.

Створюючи житлові комплекси бізнес-класу, девелоперські компанії Києва можуть  забезпечити конкурентоспроможність своїх об'єктів на довгі роки, заклавши в проект правильну концепцію.

Сьогодні ЖК Новопечерські Липки - це яскравий приклад проекту, в якому вся архітектурна складова виконана в єдиному стилі і органічно поєднується з необхідною для повноцінного життя інфраструктурою. А це на сьогоднішній день - більше 110 об'єктів.

Інфраструктура ЖК Новопечерські Липки сьогодні – це: магазини, аптеки, медичні центри, салони краси, відділення банку, дитячі центри розвитку, студії інтер'єрних рішень і флористики, туристичні компанії, сервісні центри, хімчистки, нотаріальні та адвокатські контори та ін.

Більше 6 років жителі нашого кварталу користуються послугами фітнес-клубу преміум-класу GYMMAXX, який є частиною інфраструктури кварталу. На сьогоднішній день це не тільки спортивна територія, а  місце відпочинку для всієї родини, неформального спілкування та обміну враженнями.

Компанія City One Development інвестор ЖК Новопечерські Липки не обійшла увагою такий важливий елемент будь-якого ЖК, як освітня інфраструктура. Це більше 16 000 м2 простору, в якому діти будь-якого віку зможуть знайти своє улюблене місце і розкрити свій потенціал.

ЖК Новопечерські Липки справедливо рахується гарним  прикладом розумних інвестицій в столиці. Кожен житель кварталу, не виходячи за його межі, знайде тут все необхідне для себе та своєї родини, адже кожен об'єкт інфраструктури доповнює екосистему комплексу і вносить свою унікальну складову. Саме ця синергія і робить ЖК Новопечерські Липки самодостатнім «містом в місті».