Будуємо інновації

ЖК «Святобор» - це сучасне рішення для тих, хто цінує спокій в насичених буднях великого міста. «Святобор» розташований в тихому куточку району Святошин. Девелопер проекту - компанія City One Development, потурбувався про те, щоб двір комплексу був вільним від машин. Для цього на території ЖК був передбачений сучасний автомобільний паркінг. Цілодобова система відеоспостереження й сучасні освітлювальні системи комплексу дозволяють  відчувати комфорт та безпеку в будь-який час доби.

Новобудови під ключ займають 4,55 га Святошинському районі Києва. Зовсім поруч знаходяться 2 сквери, дитячі садки та школи, мережеві гіпермаркети та розважальні центри. Більше того, тут не просто зручно жити, але і зручно добиратися: до станції  метро  Житомирська – лише 10 хвилин пішки, до Проспекту Перемоги - 250 м, до Великої Окружної дороги - 1,7 км.

Традиційно висока якість будівельних робіт, використання екологічно чистих матеріалів, застосування новітніх технологій в будівництві - всі ці якості житлових комплексів від City One Development втілені в  ЖК «Святобор». Переконатися у високій якості житлового проекту від надійного забудовника столиці можна вже сьогодні - будинок за адресою вул. Львівська, 15 вже введений в експлуатацію та заселений.

Переваги житлового комплексу «Святобор»:

  • місцезнаходження в тихому мікрорайоні м.Києва;
  • зручна транспортна розв'язка – неподалік 2 транспортні  «артерії» столиці : Проспект Перемоги та Велика Окружна дорога.
  • поблизу 2 великих скверів;
  • цілісна система квартальної забудови - єдиний архітектурний ансамбль;
  • 1300 машиномісць (підземний і наземний паркінги);
  • розвинена інфраструктура всередині кварталу;
  • зелені зони та ландшафтний дизайн займають значну частину дворового простору;
  • широкий вибір планувальних рішень квартир.
місцезнаходження

вул. Львівська, 15

м. Київ

http://www.svyatobor.kiev.ua

характеристики

Площа ділянки - 4,5528 га
Загальна площа - 1270598,73 кв. м
Поверховість - 10-26

Стадія реалізації

Перша черга введена в експлуатацію
друга черга - будівництво