Переваги
ЕКОЛОГІЯ
велика паркова зона
ЛОКАЦІЯ
поруч з метро
БЕЗПЕКА
система контроля доступу в ЖК
ІНФРАСТРУКТУРА
власна розвинена
ПАРКІНГ
власний підземний та наземний
КВАРТИРОГРАФІЯ
великий вибір планувань

ЖК Святобор Park Resort – це сучасне рішення для тих, хто цінує спокій в насичених буднях великого міста. Святобор розташований в тихому куточку столиці, районі Святошино. ЖК від девелоперської компанії City One Development спроектований вільним від машин, а система відеоспостереження і цілодобове освітлення комплексу дозволяє відчувати себе комфортно і безпечно в будь-який час дня.

Проект реалізований за інноваційною моделлю – Park Resort і надає можливість жителям міста бути і епіцентрі міського життя, але в оточенні природного середовища та паркової зони. Комплекс спроектований так, що всі транспортні потоки винесені за територію дворів і місць для відпочинку. Наявність наземного і підземного автопаркінгів забезпечують в ЖК тишу, затишок і безпечне пересування.

У безпосередній близькості від ЖК знаходяться 2 сквери, дитячі сади і школи. Більш того, тут не просто зручно жити, але і зручно добиратися в будь-який кінець міста, оскільки поруч кілька станцій метро, ​​центральна автомобільна магістраль міста, супермаркети і ТРЦ.

Традиційно висока якість будівельних робіт, використання екологічно чистих матеріалів, застосування новітніх технологій в будівництві – всі ці якості житлових комплексів від City One Development реалізовані в ЖК Святобор.

http://www.svyatobor.kiev.ua

Характеристики
1915
квартир
804
паркомісць
12-26
поверховість
4,58 га
площа ділянки
2 будинки введені в експлуатацію
статус проєкту
1 га
зелених зон
Галерея проєкту

Адреса:

03115, вул.Львівська, 15, м.Київ

+38 (044) 299-24-21

Показати на карті

Офіс продажу:

03115, вул.Верховинна, 28, м.Київ

+38 (044) 299-24-21

Показати на карті