Валерій Кодецький виходить зі складу UDP й продовжує девелоперську справу в компанії City One Development

19/12/2017

Після 11 плідних років управління однією із найпотужніших приватних девелоперських компаній України — Ukrainian Development Partners — Валерій Кодецький виходить зі складу акціонерів, у зв’язку з перепрофілюванням бізнесу групи та концентрує увесь накопичений потенціал у власному бренді City One Development.

Валерій Кодецький має понад 25 річний досвід реалізації та управління житловими інфраструктурними проектами в галузі нерухомості країни, більше 10-ти з яких він очолював UDP, будучи одним із засновників компанії.

За погодженням сторін, компанія City One Development й надалі братиме участь у спільних існуючих проектах з компанією UDP, таких як ЖК «Новопечерські Липки» та ЖК «Бульвар Фонтанів» у статусі співінвестора та девелопера.

В першу чергу хотів подякувати партнерам за роки плідної співпраці у складі UDP. Ми успішно реалізували не один знаковий для столиці комплексний інфраструктурний проект, який не поступається за своїми характеристиками кращим світовим прикладам. На сьогодні, головним завданням  для компанії City One Development є створення інноваційних комплексних інфраструктурних об’єктів  у галузі нерухомості, а також участь у проектах інфраструктурної модернізації країни. Особисто від себе також хочу запевнити, що всі взяті на себе зобов’язання по реалізації наших існуючих проектів, спільно із компанією UDP, будуть виконані в строк та з максимальною ефективністю

 коментує президент компанії City One Development, Валерій Кодецький.