Формат City Resort був презентований в ЖК “Бульвар Фонтанів”

24/09/2018

На минулих вихідних у столиці пройшла  масштабна презентація нового формату життя  - City Resort, який вперше реалізований у столичному житловому проекті преміум-класу «Бульвар Фонтанів» компанією City One Development, й  будується у партнерстві із компанією UDP. Розроблена на базі вимог сучасної людини, яка проживає у великому місті та з урахуванням потреб найвибагливіших клієнтів преміального класу житла, даний формат продемонстрував як життя у мегаполісі може поєднувати абсолютно протилежні по своїй суті ідеї: життя у центрі міста, у вирі ділових та культурних подій, з відчуттям заміського спокою та приватності; проживання у сучасному житловому комплексі, де всі мають авто, і який повністю виключає наявність транспорту на території, а  також багато іншого. Про все це можна було не тільки почути, але й оцінити на власні очі всім присутнім.

Презентація проходила 2 дні, протягом яких всім гостям та клієнтам компанії були продемонстровані переваги інноваційного формату City Resort від City One Development . Як дорослі, так й маленькі гості свята мали змогу насолодитись справжніми літніми розвагами на зелених лаунж-зонах ЖК, біля єдиної у Києві каскадної алеї світломузичних фонтанів, спробувати себе у творчих майстернях open-air, відчути смак вишуканого життя та атмосферу релаксу від музичних хедлайнерів презентації: відомого італійського співака, володаря неповторного баритону Маріо Бьонті, який ексклюзивно відвідав Київ для цього заходу, вітчизняного інді-поп гурту Kadnay , а також танцювального гуру Амадора Лопеса з його шоу-балетом Rumbero's.

Новиною презентації став анонс стратегічного партнерства компанії девелопера City One Development з світовим лідером науки і освіти Університетом Берклі, (Каліфорнія, США)та  з міжнародною науковою платформою EnWironment. Партнерство передбачає підтримку наукових розробок та ініціатив у сфері урбаністики та дизайну міського середовища та втілення останніх результатів  наукових досліджень від провідних вчених із Силіконової долини, а також університетів партнерів: Оксфорда, Сіднейського технологічного університету, Інституту урбаністики в Дубаї - в проектах житлової нерухомості тут, в Києві.

«Інновації стають все більш цінними як серед кінцевого споживача так і серед великих інвесторів в нерухомості. Саме за такими проектами полює світове інвестиційне співтовариство, а великі світові лідери наприклад Китай, - готові вкладати мільярди доларів у їх розвиток. Таке партнерство – це крок у майбутнє, тому проекти нерухомості завтрашнього дня, які розроблені з урахуванням останніх тенденцій в області науки, урбаністики, ІТ, демографії та дизайну навколишнього середовища, будуть розвивати наш столичний  міський простір роблячи його smart по наповненню, зручності та економії часу для мешканців» - коментує президент девелоперської компанії City One Development Валерій Кодецький.