Девелоперська компанія City One Development спонсор щорічної конференції Global Property Market

28/11/2014

З 2 по 4 грудня 2014 року представники компанії City One Development візьмуть участь у щорічній конференції Global Property Market, яка пройде у м. Торонто (Канада).

Дана конфереція проходить вже вдев’яте і збирає найбільш потужних гравців ринку нерухомості із всього світу.

Мета візиту делегації від City One Development — це ознайомлення із новітніми технологіями та підходами, які зараз запроваджуються на ринку девелопменту у розвинених країнах, а також спілкування із передовими спеціалістами та експертами ринку, які зможуть поділитися трендами та прогнозами одного із найбільш перспективних для інвестицій ринків у світі.

Цього року компанія City One Development виступить спонсором конференції та буде представлена у спеціальному каталозі Canadian Real Estate Forum Magazine , який об’єднає найбільш потужних гравців зі всього світу.

В компанії упевнені, що така участь допоможе встановити тісні та корисні зв’язки із потенційними міжнародними інвесторами, продемонструвати готовність вітчизняних девелоперських компаній розвиватися та адаптуватися до останніх вимог сучасного ринку світового девелопменту.