«Бульвар Фонтанів» – кращий проект житлового комплексу України 2012 року!

05/08/2012

5 березня 2012 року на бізнес-зустрічі професіоналів ринку нерухомості у виставковому комплексі Акко Інтернешнл, оголосили переможців четвертого всеукраїнського незалежного конкурсу житлової нерухомості «Житло 2012», який проводить консалтингова компанія «РеалЕкспо».

Заявки на участь в конкурсі у 11 різних номінаціях подали 76 новобудов з 6 регіонів України, а експертна комісія, до якої увійшли визнані експерти ринку нерухомості, визначали кращі проекти та житлові комплекси України і Києва.

Компанії City One Development представили на розсуд експертного журі свій новий проект – житловий комплекс «Бульвар Фонтанів», який будується в Печерському районі Києва. За підсумками голосування, житловий комплекс «Бульвар Фонтанів» був визнаний «Кращим проектом житлового комплексу України 2012 року», а також переміг в Національній премії «Народне визнання в області будівництва», яка проводиться порталом zagorodna.com.

Незважаючи на те, що «Бульвар Фонтанів» знаходиться на самому початку свого успішного розвитку, в компанії високо оцінили довіру експертів ринку нерухомості, які визнали проект комплексу найкращим. Удвічі приємно, що комплекс отримав визнання з боку потенційних покупців, які віддали свої голоси за цей проект в народному голосуванні.