Будуємо інновації

Healthy City - житловий комплекс бізнес-класу, який буде розташований в самому центрі столиці, всього в 3 хвилинах пішки від станції метро «Либідська» , неподалік від однієї з важливих автомагістралей міста - вул. Велика Васильківська. Поруч також проходить ще одна важлива транспортна «артерія» міста - Бульвар Дружби народів.
З огляду на розташування в самому центрі столиці і прагнення сучасних жителів мегаполісу до здорового способу життя, концепцією проекту передбачено створення фітнес-клубу преміум-класу, великого «зеленого» внутрішньобудинкового простору , а також пішохідних галерей, що з'єднають між собою всі будівлі комплексу. Дана концепція дозволить мешканцям Healthy City потрапити з власної квартири у фітнес-клуб та у гості до сусіда, не виходячи з приміщення.
В рамках проекту також буде реалізована концепція «двір без машин». Для автомобілів передбачений великий підземний паркінг під всією територією комплексу. Територія комплексу буде «закритого» типу  з цілодобовою охороною.
У житлових будинках передбачається створення громадських зон для ділових зустрічей або святкування різних урочистих подій.

Статус компанії в проекті: інвестор/девелопер.

місцезнаходження

Вул. Івана Кудрі, Печерськ
м. Київ

характеристики

Площа ділянки - 4,01 га
Кількість будинків - 5
Поверховість - 2,9 - 31
Кількість квартир - 1 053
Загальна площа - 152 597 м2
Кількість паркомісць - 750

Стадія реалізації

Проектна стадія