Переваги
ЛОКАЦІЯ
Престижний район Києва
ІНФРАСТРУКТУРА
Власна розвинена
БЕЗПЕКА
Цілодобова охорона
ПЛАНУВАННЯ
Квартири та сітіхауси для життя і бізнесу
ПАРКІНГ
Власний підземний
КОНЦЕПЦІЯ
Відкритість громадських зон та приватність житлової частини
ДОЗВІЛЛЯ
Зони для спорту та відпочинку
ПАСАЖ
Пішохідна аллея для відпочинку, прогулянок та шопінгу
ЕКОЛОГІЯ
1/3 території зелені прогулянкові зони

Новий багатофункціональний проєкт класу бізнес-плюс створений для тих, хто цінує власний час та прагне будувати своє життя максимально ефективно та зручно.

У концепцію комплексу девелопером закладені житлові та комерційні простори, а також власна соціальна інфраструктура. Основою для створення концепції стали принципи безпеки, раціонального використання часу та легкого і зручного формування ритму життя сучасного мешканця великого міста. Проєкт об’єднав у собі відкритість громадських зон та приватність житлової частини та дворів.
Основною точкою тяжіння проєкту є пішохідний пасаж з галереями, бутіками, ресторанами та кав’ярнями. Це нова міська пішохідна вулиця, яка стане місцем спілкування, відпочинку, прогулянок та зустрічей.

The Light має розвинену власну інфраструктуру, яка буде створюватись відразу, з першою чергою комплексу. Так, проектом передбачений інноваційний дитячий садок повного дня, багатофункціональний преміальний спортивний комплекс площею 4200 кв.м., торгові галереї та приміщення для розвитку соціальної інфраструктури та бізнесу.

The Light є вільним від машин за рахунок запроектованого багаторівневого підземного паркінгу, який дозволить мешканцям ЖК та іх гостям зручно, швидко та безпечно паркувати своє авто. Автомобільні потоки винесені за межі дворів, у підземний паркінг, який буде оснащений сучасними швидкісними ліфтами та високотехнологічною системою контроля доступу.

 

Характеристики
799
кількість квартир
1076
кількість паркомісць
8-22
поверховість
3,94 га
площа ділянки
25 211 м.кв
комерційних площ
Підготовчі роботи
статус проєкту
Галерея проєкту

Адреса:

вул. Джона Маккейна, Печерськ

+38044 500 00 01

Показати на карті