Корпоративна соціальна відповідальність

City One Development усвідомлює свою відповідальність перед суспільством, а тому реалізує тільки ті проекти, які розвивають місто в довгостроковій перспективі. До облаштування простору City One Development підходить комплексно: створюючи інфраструктурні проекти, ми будуємо не тільки комерційну нерухомість і житлові комплекси під ключ, але й соціальні об’єкти, які розвивають місто й створюють додаткові можливості для жителів.

Наша девелоперська компанія дотримується міжнародних стандартів етичного ведення бізнесу, тому для реалізації проектів ми ретельно обираємо наших партнерів, які розділяють та притримуються таких самих стандартів. В City One Development особливу увагу приділяють також екологічності  проектів: від вибору території забудови, до використання безпечних матеріалів, дотримуючись при цьому гармонійного балансу між будівлями та природнім середовищем.

В компанія City One Development впевнені, що девелопмент – це не тільки бізнес, це створення гармонійного середовища для життя та розвитку сучасної людини, вклад у розбудову суспільства.