Компанія стала учасником міжнародної виставки з нерухомості MIPIM 2019.

20/03/2019

Извините, этот техт доступен только в “украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

18 березня 2019 року. Київ. Девелоперська компанія Сity One Development стала учасником найбільшої міжнародної виставки з інвестицій в нерухомість MIPIM, яка проходила днями в місті Канни, Франція. Компанія представила Україну та столицю – місто Київ, масштабним проектом ревіталізації міського простору .

Протягом 4 днів стенд компанії відвідало більше половини всіх учасників виставки МІРІМ ( це понад 10 000 тисяч осіб), президент компанії Валерій Кодецький провів ряд зустрічей з ключовими гравцями інвестиційного ринку, встановлено більше 100 цільових ділових контактів із представниками девелоперської та архітектурної сфери.

У рамках робити стенду компанії відбулась відкрита презентація проекту , який покликаний ревіталізувати територію та трансформувати її у новий сучасний міський простір для життя та відпочинку, створити нову точку тяжіння для киян та гостей міста, культурно-розважальний центр у вигляді  надсучасної «маріни»  на Дніпрі.

У рамках виставки МІРІМ компанія також була відзначена нагородою від мера міста Києва Віталія Клічко.