Партнери

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

 
 

Компанія UDP – інвестиційно-девелоперська компанія , яка здійснює свою діяльність на ринку України з 2002 року. Компанія здійснює управління проектами нерухомості, забезпечуючи їх комплексний та сталий цикл розвитку. В портфель проектів компанії входить як житлова, так і комерційна нерухомість.

Будівельна компанія працює на ринку України з 2006 року й здійснює повний спектр комплексних будівельних робіт, також виконує генпідрядні роботи на будівництво та реконструкцію житлових об’єктів.

Европейська Бізнес Асоціація була заснована у 1999 році за підтримки Європейської комісії в Україні. Сьогодні ЕВА є найпотужнішим та найвпливовішим об’єднанням бізнесу в Україні й об’єднує понад 900 іноземних та вітчизняних компаній.

Мистецький арсенал є флагманською українською інституцією культури, яка у своїй діяльності інтегрує різні види мистецтва – від сучасного мистецтва, нової музики й театру до літератури та музейної справи.Мистецький арсенал слугує платформою взаємодії зі світовою культурною спільнотою через спільні культурні проекти.

Галузева спільнота, створена з метою розвитку галузі девелопменту в Україні.

Cushman & Wakefield – провідна міжнародна компанія, що надає консалтингові та агентські послуги в сфері комерційної нерухомості. Основними напрямками діяльності є: агентські послуги для власників і орендарів офісної, торговельної та складської нерухомості, ринки капіталу та операції з земельними ділянками, аналітика та консалтинг з питань девелопменту, оцінка нерухомості, управління комерційними об’єктами.

Royal ® Advertising — незалежна агенція, експерт у створенні та стратегічному керуванні комунікацією девелоперськими проектами України, в портфелі якої більш ніж 3 мільйона квадратних метрів брендованих житлових кварталів.

БІП-ПМ
Компанія створена в 2000 р на базі Бюро інвестиційних проектів Центрального проектного інституту Міністерства оборони України. В ТОВ «БІП-ПМ» працюють висококваліфіковані спеціалісти, здатні виконувати комплексні роботи у сфері консалтингових, інжинірингових і проектних послуг від задуму проекту, до здачі об’єкта в експлуатацію. Колектив БІП-ПМ – понад 150 висококваліфікованих професіоналів, серед яких: архітектори, конструктори, інженери-механіки, інженери-електрики, менеджери проектів, програмісти, економісти, перекладачі, юристи. Проектні менеджери БІП-ПМ мають сертифікати Міжнародної Асоціації проектного менеджменту (ІРМА).