До відома ЗМІ та громадськості.

29/09/2018

Хочемо проінформувати вас про хід справ по події, яка  відбулася на будівельному майданчику будинку 63, що в ЖК «Новопечерські Липки». 28 вересня о 15.00 за місцевим часом на даху  1 поверху добудови  будівлі відбулося незначне загоряння покрівельних і ізоляційних будівельних матеріалів, яке викликало сильне задимлення.

 

Девелопер кварталу, спільно з обслуговуючою компанією, відреагував негайно й загоряння було локалізовано  за декілька хвилин. Ніхто з людей не постраждав. Інші будівлі кварталу також не були пошкоджені.

 

За попередніми результатами причиною загоряння і сильного задимлення стало необережне поводження з вогнем представників  підрядних організацій, які працювали з покрівельними і ізоляційними матеріалами на даху добудови, що в будинку №63.

 

Наразі представники компанії та сервісні служби кварталу займаються усуненням наслідків цієї неприємного події.

 

По факту інциденту була створена комісія, до складу якої увійшли інженерні, проектні, сервісні служби кварталу та компанії-девелопера, яка займається  технічною оцінкою будівлі, аналізом пошкоджень оздоблювальної частини та прогнозами щодо усунення наслідків. Результати роботи комісії та план заходів щодо позапланових перевірок будівель кварталу, у зв’язку із інцидентом, на пожежну безпеку та сигнальне оповіщення,  будуть офіційно оголошені в найближчі дні.

Просимо вибачення за незручності, викликані цією подією.