Девелоперська компанія повного циклу

Розвиваємось
Девелоперський бізнес – це постійний рух. У City One Development ми завжди розвиваємось й знаходимо нові рішення для своїх клієнтів, нестандартні підходи та оригінальні концепції.
Інвестуємо
City One Development інвестує в інновації на всіх рівнях: від проектування до будівництва і управління об'єктами нерухомості. Ми створюємо екосистему, в якій зручно жити і працювати, а тому наші проекти мають високий індекс інвестиційної привабливості, дозволяючи клієнтам заробляти разом з нами.
Створюємо
City One Development створює більше ніж квадратні метри. Ми будуємо нове місто, нові відносини, нові можливості та перспективи для мешканців і орендаторів.
будуємо інновації

City One Development – це більше ніж будівництво. Це створення міського середовища.

Команда компанії розпочала свою діяльність на ринку країни більше 10 років тому, а в 2010 році була офіційно зареєстрована як City One Development. Сьогодні девелоперська компанія надає повний комплекс послуг, забезпечуючи будівництво, розвиток, управління і реалізацію житлової та комерційної нерухомості в Києві та за кордоном….

наші переваги
01СТВОРЮЄМО

City One Development створює більше ніж квадратні метри. Ми будуємо нове місто, нові відносини, нові можливості та перспективи для мешканців і орендаторів.

02ІНВЕСТУЄМО

City One Development інвестує в інновації на всіх рівнях: від проектування до будівництва і управління об’єктами нерухомості. Ми створюємо екосистему, в якій зручно жити і працювати, а тому наші проекти мають високий індекс інвестиційної привабливості, дозволяючи клієнтам заробляти разом з нами.

03РОЗВИВАЄМОСЬ

Девелоперський бізнес – це постійний рух. У City One Development ми завжди розвиваємось й знаходимо нові інноваційні рішення для своїх клієнтів, нестандартні підходи та оригінальні концепції.

наші проекти

– це втілення ідеї світу, відкритого до взаємодії. Опираючись на передові технології, кращий світовий досвід та будівельні інновації, ми створюємо не просто квадратні метри житла, а майданчики для нових ідей і підходів, для гармонійного та повноцінного життя.

01
Спортивно-оздоровчий комплекс
01
Спортивно-оздоровчий комплекс

GYMMAXХ – спортивно-оздоровчий комплекс для всієї родини на території житлового кварталу “Новопечерські Липки”.

02
Житловий квартал

Переможець премії
Luxury Lifestyle Awards 2014

02
Житловий квартал

Житловий квартал «Новопечерські Липки» – досконалість в кожній деталі.

«Новопечерскі Липки» – квартал бізнес-класу, розроблений та продуманий до кожної дрібниці для зручності його мешканців. Займає площу більше ніж 19 га в історичному, культурному та діловому центрі Києва — Печерскому районі столиці…..

03
Житловий комплекс

Переможець престижної міжнародної премії International Property Awards 2017-2018

03
Житловий комплекс

ЖК «Бульвар Фонтанів» – справжній курорт у самому центрі міста.

«Бульвар Фонтанів» – це втілення оригінальної і вишуканої концепції в кожній деталі інфраструктури, розробленій столичним девелопером City1Development. Комплекс реалізований в концепції City Resort, яка надає мешканцям ЖК відчуття курорту в самому центрі міста…